Orange Grove Cottage in Bankers Hill San Diego

San Diego
Orange Grove In Bankers Hill Vakantiehuis *

Orange Grove Cottage in Bankers Hill San Diego

2055 Second Avenue, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Orange Grove Cottage in Bankers Hill San Diego van 37 m² biedt plaats aan maximaal 4 gasten en is gelegen op 4 km van natuurgebieden zoals het Old Town San Diego State Historic Park.
Het San Diego Air & Space Museum ligt afstand ervandaan, terwijl het The New Children's Museum binnen 25 minuten loopafstand van de gelegen in de Little Italy wijk villa is gelegen. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals het PETCO Park, op 2 km afstand.
Een complete keuken voorziet gasten van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Bankers Hill biedt Amerikaanse delicatessen op 250 meter ervandaan. Orange Grove Cottage in Bankers Hill bevindt zich binnen 20 minuten lopen van treinstation Santa Fe Depot en binnen een paar straten van busstation San Diego.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Fourth and B Concerts and Special - 1 km
  • Gaslamp Quarter - 1,5 km
  • Haunted Hotel - 1,7 km
  • The Embarcadero - 1,2 km
  • Artisan Row - 2,4 km
  • San Diego Convention Center - 2,4 km
  • Bay View Women and Family Clinic - 3 km
  • Thomas Jefferson Law Review - 3,3 km
  • Old Town San Diego State Historic Park - 4,5 km
  • California Western School Law - 600 m
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 3,6 km
Treinstations
  • Coaster Santa Fe Station - 1,3 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Off-site parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Eten

  • Keukengerei

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
Licentienummer643619,STR-12316L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Zo 25 Oct
Ma 26 Oct
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken